zlato

Jak prodat zlaté šperky

Zdá se, že zlato-prodejní bláznění se děje právě teď, ale jak víte, že jste opravdu dostat to, co vaše zlato stojí za to? vám pomůže orientovat tyto zrádnými vodami a dostanete k pokladu, kterou si zasloužíte. Jen začít s kroku 1 níže.
Metoda
1
Upravit
Znát své možnosti
Obrázek s názvem Prodáváme Zlaté šperky Krok 11
Pokusit se prodat klenotnictví. Vždy byste se měli snažit prodat své zlato klenotnictví první. Zvláště jsou-li hlavními klenotnictví, jsou méně investováno do ripování tě, protože jejich hlavním zdrojem příjmů je někde jinde.
Obrázek s názvem Prodáváme Zlaté šperky Krok 22
Vyhněte se prodávat zastaváren. Zastavárny jsou v podnikání placení nejmenší množství peněz možné, aby něco, co lze prodat, takže je nejlepší, aby se zabránilo jít do zastavárny, pokud je to vůbec možné. Nejen, že jsou méně pravděpodobné, že rozpoznat kvalitní kousky, ale jsou také manipulativní od přírody.
Obrázek s názvem Prodáváme Zlaté šperky Krok 33
Drž se od zlatých kupujících. Mnoho zlato nákup společnosti objevilo v posledních letech a většina z nich je buď podvody nebo alespoň velmi pravděpodobné využít vás. Některé z nich, jako je Goldline, jsou dobře známé pro nechutné postupy [1]. Pokud je to možné, vyhnout se těmto zlaté kupce úplně.
Obrázek s názvem Prodáváme Zlaté šperky Krok 44
Nakupovat. před prodejem své šperky vždy získat více nabidky. Různé obchody mohou nabídnout nižší ceny než ostatní, v závislosti na tom, kolik z řezu berou a zda dokáže rozpoznat speciální kousky.
Obrázek s názvem Prodáváme Zlaté šperky Krok 55
Vědět, co ovlivňuje cenu dostanete. Nenechte se zviklat ceny zlata ze strany unci, které vidíte ve zprávách. Pouze 24 karátového zlata dostane plnou cenu. 18 dostane 75%, GP znamená, že je to jen vnesly do zlata a pravděpodobně nemohou být prodány, atd. [2] Hmotnost byste měli pracovat se, když si vytvořit svůj vlastní odhady by měly rovněž zohledňovat kamenech nebo jiné nastavení, protože ty se nezapočítávají do hmotnosti zlata.
Obrázek s názvem Prodáváme Zlaté šperky Krok 66
Vědět, co máte ve své sbírce. Většina kousků, které prodávají bude roztaven, takže nečekejte něco, co by stálo víc jen proto, že je to snubní prsten. Nicméně, pokud máte ve své sbírce kusů, které jsou od známých návrhářů, pak to může zvýšit hodnotu. Vždy se váš výzkum.
Obrázek s názvem Prodáváme Zlaté šperky Krok 77
Vždy zkontrolujte, zda se BBB před prodat. Před provedením vaše konečné rozhodnutí o tom, kde se prodávají vždy zkontrolujte pověst společnosti s Better Business Bureau, nebo ekvivalent ve vaší zemi. Existuje mnoho společností s hroznými pověst, pokud jde o zacházení s lidmi spravedlivě, takže buďte opatrní.