zlato

Jak si doma vyčistit zlaté šperky

Nakupte Investiční zlato a stříbro od společnosti Bessergold on-line nebo v kanceláři na Praze 1. Pokud máte šperky, které jste denní nošení, šance jsou vysoké, že je výrobek ze zlata. A protože ji nosit každý den, tam je šance, špinavý kvůli každodenním používání. Bez ohledu na to, že sedí v prstu nebo kolem krku, že chtějí pěkný vzhled, šperky je v tajných sběrných olejů z kůže, toxiny ze vzduchu, špína z řady položek, které se dotýkají, a zbytek z mýdla a pleťové vody. V průběhu doby, tohle začíná mít vliv na vzhled vašeho zlatých šperků.
Když vaše zlato začne zdát nudné nebo špinavé, budete v pokušení ji potřebují ke klenotníkovi i pro čištění posudku. Nicméně, pokud je poškozen nebo vážně špinavý, které prostě není nutné. Ty nemají ani být nucen platit v hotovosti na obchodní čistší; jako důsledek všeho si přejete, aby zlato dobrý základní vyčištění je možná už ve vaší domácnosti. Existuje celá řada způsobů, jak tam pro čištění zlatých šperků s domácím produktu; Nicméně tahle nabízí jednoduchost a něžnost ve spojení s účinností.
Miska na mýdlo Technika
1. Dejte několik kapek tekutého mycího prostředku na nádobí v mimořádně misce topné vody. jemně promíchejte. Pro ještě dobrých výsledků, můžete použít bez sodíku Seltzer voda nebo minerálka … The proniknutí uvolní půdu a odstraňuje nevyžádané pošty.
2. zlaté šperky v rámci řešení pro čtvrthodině.

3. každý bit šperků s soft-štětinami zubního kartáčku Scrub. Tuhé štětiny poškrábat povrch vašeho šperky. Speciální kartáče určené pro tento účel jsou nejlepší; Nicméně obočí kartáč také bude fungovat. Opláchněte každou stranu v provozním topné vody.
4. osušte měkkým hadříkem.