zlato

Důvody proč vlastnit zlato

Naše chovatelské potřeby dopřejí vaším mazlíčkům nejvyšší péči. Zlato je nejlepší uchovatel hodnoty – Pokud budete potřebovat pouze jeden důvod vlastnit zlato, pak je to právě tady. Zlato má tisíce let historie zálohovat svou bilanci jako ideální zásoba hodnoty. Zlato má stále své kupní síly přes nepřeberné množství událostí, vývoj, trendy, technologických změn, které nás projížděl kolem v průběhu let, zatímco jiné formy majetku, investic, nebo formy peněz, to vše rozpadlo na jednom místě v čase. Domy mají zkažená, firmy zkrachovalo mnohokrát, trendy změnily „must-vlastní ‚položku du-jour, a všechno ostatní je vědecky náchylné k opotřebení ven na jednom místě nebo jiný. Zlato je konečná zásoba hodnoty, a pro ty lidi uvažují o zachování své bohatství v průběhu času a případně ji přenést na budoucí generace, není nejbezpečnější.

2) Gold je Hedge Inflace – Nejdůležitějším důvodem, proč se můžete cítit potřebu koupit zlato je pravděpodobně souvisí s inflací. Ceny po celém světě rostou, a my ne jen zmínit aktuální časy jeden. Vy můžete požádat prarodiče, kolik položka podle vašeho výběru nákladů zpětnou ve dne „a pokud je jejich paměť je stále s nimi, bude to za zlomek dnešních cenách. Není to jen slabé ekonomiky nebo měn po celém světě, které bojoval, ale i „všemohoucí“ dolar ztratil 97% své hodnoty v minulém století. Gold dobře reaguje na inflaci a obavám z inflace, protože investoři mají zájem vlastnit to v takové době, kdy je jejich papírové peníze krvácení hodnotu a žádné atraktivní investice jsou zřejmé. Hyperinflace je nejodpornější druh inflace a bylo známo, že znamenat pohromu v národech přes noc, s takovými nočních situací velice říši možnosti, máme-li si připomenout, co se stalo s ekonomikami Zimbabwe, Argentiny a Venezuely jen v minulosti několik let. Majitelé zlata v těchto zemích unikl finanční krvavá lázeň bez úhony, ti, kteří neměli dostal přijata do čistírny.

3) Zlato jsou peníze – Tento bod byl důkladně projednán v našem příspěvku „Je Gold Peníze?“, Ale při pohledu zpět na každé civilizaci od roku 550BC (kdy byly první zlaté mince raženy a do oběhu) je nevyvratitelným důkazem, že zlato bylo nejdéle trvající forma peněz v historii. Během posledních 40 let bylo vidět posun směrem k papírových peněz, ale že experiment se rychle hroutí a existují skutečné náznaky, že zlato bude svůj účel jako peníze nebo alespoň podporovatel peněz v blízké budoucnosti znovu získat.