zlato

Proč kupovat zlaté slitky?

Nákup zlatých prutů je téměř vždy levnější než nákup stejnou váhu zlaté mince – a tím větší každý pruh, tím nižší náklady hmotnosti.

V závislosti na místním daňovém režimu, můžete snížit nebo úplně vyhnout se placení daně z obratu (DPH) tím, že koupí zlaté cihly místo mincí, taky. Vaše úspory bude také záviset na kvalitě (nebo „jemnosti“) ze zlatých prutů, které kupujete.

Obchodování Dobrý Dodávka zlatých prutů – zaručeno, že bude o 99,5% pokuty nebo výše – pak může snížit své daňové vyúčtování opět v mnoha zemích, protože tyto 100- a 400-unce zlaté pruty jsou definovány jako investičního zlata a způsobilý pro osobní důchodová pojištění. Dobrý Dodávka zlaté pruty snížit náklady ještě dále tím, že udrží hlavním trhu aplikovatelný stav. V závislosti na úhlu pohledu je také plus odstranění soukromého držení a pojišťovacích dohod.

Menší zlatých prutů jako je 100g zlaté pruty koupili a uložené doma, na druhé straně – nebo dokonce chované v bezpečnostní schránce banky – představují tři velké nevýhody.

Cena: Pokud kupujete malých zlatých prutů, bude kupní cena ve výši 2% nebo dokonce 4% nad hodnotou zlatého obsahu dostanete. Očekávat, že ztratí zdaleka tolik znovu, když budete prodávat malé zlaté pruty zpět do svého prodejce, taky.
Dodávka: Většina zlato bar maloobchodníci budou pokrývat náklady na pojištění při odesílání zlato z nových odběratelů, ale budou čekat, že pokrytí těchto nákladů při odeslání zpět své zlaté cihly prodat.
Bezpečnost: Pojištění zlaté pruty stále u vás doma bude tlačit vaše pojistné výrazně vyšší, i když investovat do dobrého trezoru. Použití trezoru vaší banky nebude levné, a to buď – a udržet zlato ve svém držení bez pojištění není vážný volba.
Specializované programy skladování gold-bar – například zlato bazén účtů a režimů certifikát – nabídnout pomoc vystřihnout potíží brát do fyzického držení. To může jistě pomoci snížit pojistné platíte kupovat zlato a prodat. Ale jejich skladovací poplatky stále běží až 1,5% ročně.

To je významný poplatek za vlastnící zlaté cihly – pasivní investice, která vám zaplatí žádný zájem. Tam je mnohem levnější cesta však do nákupu zlata a vlastní ji úplně.